Kontakt

Har du spørgsmål, eller vil du gerne have et overslag, så tøv ikke med at kontakte os. Det koster som sagt ikke noget at spørge, og vi er til at få fat i pr. telefon eller mail.

Skriv til os!

Indehaver, Salg, SEO

Ronny Dohm

ronny@side-walk.dk
26 74 63 99

Per Bjergager Winkel-SideWalk

Salg & marketingchef

Per Bjergager Winkel

per@side-walk.dk
42 34 74 73

Softwareudvikler / Programmør

Steffen Amby

steffen@side-walk.dk

Softwareudvikler / Programmør

Michal Owsinski

michal@side-walk.dk

Softwareudvikler / Programmør

Claus Kløve

claus@side-walk.dk

Softwareudvikler / Programmør

Lasse Kløjgaard Staal

lasse@side-walk.dk

Dinny Eriksen-SideWalk

Digital Manager, Head of SEO

Dinny Eriksen

dinny@side-walk.dk
53 61 12 86

Digital marketingassistent

Morten Carlsen

morten@side-walk.dk

Grafisk designer

Nanna Vangsgaard

nanna@side-walk.dk

UX Designer

Benjamin Falberg

benjamin@side-walk.dk

Skriv til os!

Luk menu

Kontakt