Kontakt

Har du spørgsmål, eller vil du gerne have et overslag, så tøv ikke med at kontakte os. Det koster ikke noget at spørge, og vi er til at få fat i pr. telefon eller mail.

Skriv til os!

Indehaver, Salg, SEO

Ronny Dohm

ronny@side-walk.dk
26 74 63 99

Salg & marketingchef

Per Bjergager Winkel

per@side-walk.dk
42 34 74 73

Digital Manager, Head of SEO

Dinny Eriksen

dinny@side-walk.dk
53 61 12 86

Marketingkoordinator

Gitte Kibæk

gitte@side-walk.dk

Softwareudvikler

Steffen Amby

steffen@side-walk.dk

Softwareudvikler

Claus Kløve

claus@side-walk.dk

Softwareudvikler

Lasse Kløjgaard Staal

lasse@side-walk.dk

Softwareudvikler

Andreas Kaae

andreas@side-walk.dk

Softwareudvikler

Rune Wachs

rune@side-walk.dk

Softwareudvikler

Nicolaj Evers

nicolajevers@side-walk.dk

Softwareudvikler

Mark Engel Andersen

mark@side-walk.dk

Google SEM specialist 

Nicolaj Rasmussen

nicolaj@side-walk.dk

Digital marketingassistent

Morten Carlsen

morten@side-walk.dk

UX Designer

Benjamin Falberg

benjamin@side-walk.dk

Mads_Pedersen_SideWalk

Multimediedesigner

Mads Pedersen

mads@side-walk.dk

Joachim_Berg_SideWalk

Multimediedesigner

Joachim Berg

joachim@side-walk.dk

Say hello!

Har du brug for hjælp til udvikling af en ny hjemmeside, ny webshop eller måske en app?

Tag et kig på vores store udbud af services og koncepter. Som specialiseret webbureau dækker vi hele paletten inden for IT-udvikling, digital marketing samt tekst- og grafikopgaver.

Du er altid velkommen til at komme ind til en uforpligtende snak i vores lokaler på Messingvej 40B i den sydlige del af Randers.

Hvis du udfylder kontaktformularen, ringer vi til dig inden for 24 timer.